Про компанію

Створення та модернізація електрометалургійного устаткування, обладнання ливарних цехів - це процес, який вимагає точного проектування, спеціалізованого обладнання, високоякісних компонентів, професійних знань і навичок. Група компаній «Завод ТЕРМОЛІТМАШ» вже багато років успішно працює над поліпшенням якості продукції, покращенням технологічних і виробничих процесів.

Сучасні технології та методи управління, накопичений досвід, висока кваліфікація персоналу, працівники, здатні вирішувати складні виробничі завдання, дозволяють нам створювати надійні продукти високої якості відповідно до індивідуальних вимог замовника.

Діяльність ТОВ «Завод ТЕРМОЛІТМАШ» відрізняється гарантованою високоякісною продукцією і безкомпромісним виконанням зобов'язань, що дозволяє їй зайняти лідируючі позиції в галузі. Наші стосунки з клієнтами засновані на принципах партнерства, взаєморозуміння та довіри, з урахуванням інтересів усіх сторін.

Механо-складальний цех виробляє кабелі водоохолодження, коротку мережу, металоконструкції печей, вузлову, напіввузлову і крупновузлову збірку, виробляє пульти водоохолодження, гідроапаратуру, гідравлічні системи.

Електромеханічний цех виробляє шафи, пульти і щити управління, печі, що знаходяться на робочому майданчику, а також здійснює їх вхідний і вихідний контроль на випробувальній ділянці.

Відділ постачання організовує забезпечення підприємства всіма необхідними для виробничої діяльності матеріальними ресурсами високої якості, керує розробкою проектів перспективних і поточних планів, балансів матеріально-технічного забезпечення виробничої програми.

Спільно з керівництвом і іншими підрозділами, відділ маркетингу та збуту виробляє стратегію ринкової діяльності ТОВ «Завод ТЕРМОЛІТМАШ».

Метою відділу маркетингу і збуту є вироблення рекомендацій та координація діяльності по формуванню та проведенню закупівельної, збутової і сервісної політики підприємства.

Серед наших клієнтів - провідні металургійні заводи України та всьго світу. Запрошуємо і вас до співпраці!

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Обладнання для ливарного виробництва, дугові сталеплавильні печі - ТОВ "ЗАВОД ТЕРМОЛІТМАШ"
(основний офіс)

72316, Україна, Запорізька, Мелітополь, Індустріальна, будинок 30/4
  • +38 (098) 71660XX
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create